Друк Папок Київ


Параметри виробу: Матеріал – картон односторонньої крейди 230 г/м2 або крейдований папір 300 г/м2, друк – односторонній повнокольоровий. Ширина корінця папки може бути 5 та 8 мм.

Тип покриття Формат папки А5 Формат папки А4
200 шт. 500 шт. 1000 шт. 200 шт. 500 шт. 1000 шт.
   без захисного покриття 12,90 грн./шт. 8,40 грн./шт. 5,31 грн./шт. 22,80 грн./шт. 11,70 грн./шт. 8.04 грн./шт.
   глянсова ламінація з одного боку 14,40 грн./шт. 9,24 грн./шт. 6,12 грн./шт. 24,90 грн./шт. 13,26 грн./шт. 9,57 грн./шт.


Ціни вказані у грн., з урахуванням ПДВ. Оплата лише за безготівковим розрахунком.
Розробка або підготовка макетів до друку не входить.
Відвантаження з виробництва або доставки перевізником за рахунок одержувача.

Якщо вас цікавить вартість виробництва цільновисічених папок з іншими технічними характеристиками, звертайтеся за прорахунком до менеджерів компанії.

Цільновисічені Папки З Логотипом Для Документів – це один з різновидів папок, особливістю якого є можливість формування Папки у тому вигляді, в якому ми її звикли бачити, із цільновисіченої заготовки. Цільовисічні Папки можуть мати одну або кілька кишень для зручного зберігання документів та іншого вмісту. Друк Папок Цільновисічених із-за більшого розміру заготівлі найчастіше здійснюється офсетним способом друку, хоча бувають і винятки. Наприклад, Папки А5 Формату. Цільновисічні Київ такого розміру можна друкувати і цифровим способом, але тільки при невеликих тиражах. При великих тиражах Цифровий друк Папок А5 Формата не вигідна. Цільновисічні Папки прийнято робити із щільних паперів або картонів. Іноді Цільновисічні Папки Київ додатково покривають захисними лаками або ламінацією, що підвищує зносостійкість поліграфії, а іноді навіть надає солідності. У більшості випадків наші клієнти замовляють Фірмові Папки з Логотипом для документів. Але, не варто забувати, що Цільновисічні Папки З Друком можуть стати практичним рекламним інструментом при використанні папок на конференціях, виставках, тренінгах і т.п.
Наша друкарня пропонує Друк Цільовисячних Папок А5 Формату та Друк Цільовисячних Папок А4 Формату, а також Друк Папок Нестандартних Форматів.
Якщо вам потрібні: Трафаретний Друк Папок, Офсетний Друк Папок Київ, Цифровий Друк Папок, Фірмові Папки З Логотипом, Папки з Дизайнерського Паперу Під Замовлення, звертайтесь до нашої друкарні та ми з радістю вам допоможемо!

ПРИКЛАДИ РОБІТ


  • papka_1
  • papka_2
  • papka_3
  • papka_4
  • papka_4
  • papka_5

Інші проекти компанії: pakety.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

Час завантаження сторінки: 0,0272 s