Виготовлення Папок з Клеєною Кишенею


Параметри виробу: Папка формату А4. Товщина корінця – 5 мм. Основа папки – картон 230 г/м2, повнокольоровий односторонній друк. Кишеня – крейдований папір без друку та захисного покриття, з висіканням під візитку.

Наявність захисного покриття Тираж
100 шт. 200 шт. 500 шт.
   без захисного покриття 23,40 грн./шт. 15,45 грн./шт. 10,32 грн./шт.
   глянсова ламінація з одного боку 26,70 грн./шт. 16,95 грн./шт. 11,07 грн./шт.

Ціни вказані у грн., з урахуванням ПДВ. Оплата лише за безготівковим розрахунком.
Розробка або підготовка макетів до друку не входить.
Відвантаження з виробництва або доставки перевізником за рахунок одержувача.

Якщо вас цікавить вартість виробництва папок з клеєною кишенею з іншими технічними характеристиками, звертайтеся за прорахунком до менеджерів компанії.

Папки З Клеєною Кишенею – це різновид папок, призначений для зручного зберігання та переміщення документів або інших поліграфічних матеріалів. Особливістю Папки З Клеєною Кишенею є її конструктив. Папки З Клеєною Кишенею Київ завжди складаються з кількох частин – основи та однієї чи двох кишень. Папки З Клеєною Кишенею Київ прості у виробництві та зручні в експлуатації. Кишені Для Папок висікаються окремо. Заготівлі кишень клеяться до основи на двосторонній скотч. Заготовки висічених кишень виготовляються з картону або цупкого паперу без друку, але, при необхідності, ви можете замовити друк Папки з Друком на основі та кишені. Як обробка можемо запропонувати ламінацію, вона продовжить термін експлуатації Папки З Логотипом.
За рахунок ручного вклеювання кишені, Папки З Клеєною Кишенею робляться довше цільновисічних. Тому Друк Папок З Клеєною Кишенею Київ завжди вигідно замовляти на маленьких тиражах, орієнтовно до 500 шт. Оскільки сформована кишеня додає папці товщини, потрібно завжди враховувати, що великі тиражі папок займатимуть багато місця. Якщо вам необхідно замовити Друк Папок З Клеєною Кишенею, звертайтесь до нашої друкарні і ми вам допоможемо!

ПРИКЛАДИ РОБІТ


Інші проекти компанії: pakety.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

Час завантаження сторінки: 0,0274 s