Друк кубариків! Блоки для запису з логотипом!

Друкарня Прінт Ком Юа пропонує виготовлення кубариків блочків для запису в Києві, Україні.

Кубарики або блочки для запису - це вид блокноту, дешевший, але не менш улюблений нашими клієнтами. Кубарики-це блочки форматом 90х90 мм, що складаються з листків офсетного паперу і склеєні по одному з торців. Свою назву кубарики заслужили за рахунок своєї форми-кубічної. Тобто кубарик-це блочок кубічної форми. Для друку кубариків - блоків для запису використовують офсетний папір різної густини від 80 до 110 г/м2. Ми пропонуємо Друк Кубариків З Логотипом (Блочків для запису З Логотипом) офсетним способом. Блочки Для запису (кубарики) можливі з нанесенням одно- або багатобарвних, а також повнокольорових зображень, з використанням тріадних або пантонних фарб. Проклеювання блоків для запису (кубариків) здійснюється на силіконовий клей, який при висиханні залишається еластичним і практично з'єднує всі листи блоку.

У нас Ви можете Замовити Блочки Для Запису З Логотипом (Кубарики) на 50 аркушів, 100 аркушів, 150 аркушів, 200 аркушів, 300 аркушів, 400 аркушів, 500 аркушів.

Блочки Для Запису на Замовлення Київ. Кубарики Під Замовлення Київ, Замовити Блочки Для Запису, Замовити Кубарики тепер просто! Телефонуйте чи пишіть!

Інші проекти компанії: pakety.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

Час завантаження сторінки: 0,0286 s