Друкарня Print.com.ua.Види блокнотів,виготовлення блокнотів


Замовити блокноти Київ

 

Блокноти належать до виду багатофункціональної поліграфії. На сьогоднішній день виготовлення блокнота дуже модне та захоплююче заняття. Без блокнота не обходиться не один офісний співробітник чи бізнесмен. Така маленька універсальна записник допомагає:

  • Зробити начерки;
  • Записати важливу інформацію;
  • Зручна та практична річ.

Блокнотами часто користуються письменники, художники, дизайнери, школярі, вчителі та студенти.

За своїми різновидами бувають різної форми починаючи від мініатюрних виробів, до повноцінних записників. Більшість блокнотів легко можна покласти в кишеню, щоб вона була постійно під рукою.

 

Замовити блокнот

Також замовити блокнот можна до свят або зробити їх сувенірними. Зараз дуже престижно купити блокноти ручної роботи у в'язаному чохлі. Обкладинку можна виготовити з різного матеріалу, що залежатиме від фантазії, майстерності дизайнера та рукоділки.

 

Виробництво блокнотів

 

Виробництво блокнотів має різні способи кріплення:

  • Пружина;
  • Книжный переплет;
  • Відривні листи;
  • Ручний (коптський);

Такий блокнот буде чудовим подарунком на будь-яке свято. Замовити блокнот Київ можна у нас, де також можна вибрати потрібний дизайн та верстку.

Разом із блокнотами зазвичай зазвичай хочуть Замовити каледар

Замовити блокноти з безкоштовною доставкою

Тепер при замовленні блокнотів вам не потрібно сплачувати за їх доставку. Якщо ви хочете замовити блокноти у Києві - ми доставимо їх за вказаною вами адресою. Блокноти можна замовити і в інші області та регіони. Ми безкоштовно доставляємо будь-який товар до обраного поштового відділення.

 

Блокнот

Блокнот — це вид багатосторінкової поліграфічної продукції, який є записною книгою, найчастіше з відривними листами, скріпленими по одній зі сторін на пружину (металеву або пластикову) або за допомогою термоклею. Блокноти складаються з ...

 

ПРИКЛАДИ РОБІТ


Інші проекти компанії: pakety.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

Час завантаження сторінки: 0,0305 s