Папки для офісу


Для виготовлення папок Цільовивищених та Папок Сегрегаторів необхідний матеріал. Це може бути щільний папір, картон, шкіра, пластик. Папки Сегрегатори та Папки Реєстратори використовуються різними фірмами для зберігання паперів, а також використовуються для презентації на виставках та у вигляді подарунка майбутнім та наявним клієнтам. Папки Сегрегатори та Папки Реєстратори в офісах створюють додаткову надійність та солідність компанії при роботі та укладанні договорів із клієнтами.

Наша компанія пропонує послугу з виготовлення папок Цільновисічних, Папок З Клеєною Карманом, Папок Сегрегаторів та Папок Реєстраторів різних форматів з великим вибором варіантів та за доступною ціною як юридичним, так і фізичним особам. На замовлення друкуємо папки Дизайнерські, Папки Цільновисічні та Папки Сегрегатори/Реєстратори з матеріалів будь-яких типів та щільності. За невеликих витрат Ви отримаєте гарний і зручний виріб, з логотипом (за бажанням) Вищої компанії. Це все, разом, дуже серйозно підвищує інтерес до Вашого бренду і товару.

Наша компанія дає гарантію виготовлення папок будь-якої складності і високу якість виробу, а також виконання замовлення в обговорений термін (залежно від обсягу замовлення).

Виконуємо замовлення з виготовлення папок цифровим друком з клеєною кишенею, так і Цільновисічних Папок І Папок З Клеєною Кишенею офсетним друком на тигельному пресі з подальшою вирубкою.

Спеціальні макети використовуємо для унікальних виробів - все це давно увійшло до практики нашої компанії. Виготовлення паперових папок та папок-сегрегаторів, папок реєстраторів узгоджуються із замовниками за наявністю відібраних проектів (дизайнів та призначення). Клієнт може зробити замовлення на виготовлення папок Цільновисічних, Папок з Клеєною Карманом, Папок-Сегрегаторів або Папок Реєстраторів з фірмовим логотипом своєї компанії.

Для будь-якого замовника правильне ухвалення рішення з вибором якісного матеріалу з виготовлення папок стане вигідним, оскільки виріб надовго збереже первісний вигляд.

Сучасне обладнання нашому підприємстві, у якому безпосередньо відбувається процес виготовлення виробу, грає величезну роль. Цей фактор є успішним для нашої компанії на ринку послуг поліграфії із продажу якісної продукції. Ціни на послуги з виготовлення різного типу та розміру папок у нашій компанії доступні по кишені як відомим брендам, так і невеликим приватним підприємствам.

ПРИКЛАДИ РОБІТ


Інші проекти компанії: pakety.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

Час завантаження сторінки: 0,0300 s