Наші технології


Виробництво будь-якої поліграфічної продукції – це сукупність підготовчих робіт та технологічних процесів, що виконуються у суворій послідовності. І лише від дотримання, контролю та професійного виконання яких залежить якість виробленої поліграфії. Технологічні процеси завжди підбираються під вимоги замовника, макет, технічні параметри виробу та терміни виробництва.

Види друку

Офсетний листовий друк

Офсетний листовий друк

Офсетний друк Київ – це вид друку, що оптимально підходить для виробництва поліграфічної продукції великими тиражами. Всі повнокольорові зображення при офсетному друку друкуються з використанням чотирьох фарб - CMYK (синьої, пурпурової, жовтої та чорної) і скорочено вказуються - 4+0. Також при офсетному друку застосовується використання фарб з панелі Pantone, що неможливо при деяких інших видах друку. Офсетний друк – це друк високої якості, з передачею кольорів максимально наближеним до натуральних. При офсетному друку використовують макулатурні та чистоцелюлозні картони, крейдовану та офсетну та деякі види дизайнерських паперів. Діапазон густини матеріалів, що використовуються в нашій друкарні, становить від 70 до 350 г/м2, залежно від виду матеріалу.
Друкарня Принт Ком Юа пропонує офсетний листовий друк до формату Б1 на обладнанні передових світових виробників – компанії Гейдельберг і Коморі.
Якщо вам потрібна Офсетна Друк Київ, звертайтесь до нашої друкарні і ми із задоволенням вам допоможемо.


Цифровий друк

Цифровий друк
Широкоформатний друк Цифровий друк Київ – це оперативний та відносно недорогий спосіб друку поліграфічної продукції малими тиражами. Цифровий друк може бути повнокольоровий і монохромний (однокольоровий, чорно-білий). Друкарня Прінт Ком Юа пропонує цифровий друк на сучасному обладнанні марки Konica Minolta, Xerox, HP Indigo з максимальним форматом листа 320х450 мм. Тому вироби, габаритні розміри яких перевищують максимальний формат аркуша, виробляються з інших видів друку. При цифровому друку не можна використовувати пантонні фарби, як при трафаретній або офсетній, зате можливий друк білим кольором, що часто необхідно при друку на прозорій плівці, що самоклеїться або дизайнерських паперах. За рахунок особливості закріплення цифрового тонера на поверхні матеріалу зображення практично не стирається і тому не вимагає додаткового захисного покриття. Якщо вам потрібний Цифровий Друк Київ, звертайтесь до нашої друкарні і ми із задоволенням вам допоможемо.

Трафаретний друк

Трафаретний друк

Трафаретний Друк Київ – не дешева технологія друку, але вкрай необхідна для нанесення зображення на дизайнерські папери та матеріали з поверхнями, що не вбирають. Перевагою трафаретного друку, поруч із іншими, є щільність накладання фарби, коли колір виглядає яскраво будь-якого типу поверхні. Недоліки – це неможливість друку повнокольорових зображень та градієнтних розтяжок, оскільки кожен колір друкується окремо зі 100% заливкою та є криючим, тобто видно лише верхній колір. Трафаретний друк здійснюється на ручному та напівавтоматичному обладнанні з максимальним форматом листа 700х500 мм. Друкарня Принт Ком Юа використовує трафаретний друк для виготовлення візиток, наклейок, упаковок, листівок, паперових пакетів та іншої поліграфії.
Якщо вам потрібна Трафаретна Друк Київ, звертайтесь до нашої друкарні і ми із задоволенням вам допоможемо.


Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

Трафаретний Друк Київ – не дешева технологія друку, але вкрай необхідна для нанесення зображення на дизайнерські папери та матеріали з поверхнями, що не вбирають. Перевагою трафаретного друку, поруч із іншими, є щільність накладання фарби, коли колір виглядає яскраво будь-якого типу поверхні. Недоліки – це неможливість друку повнокольорових зображень та градієнтних розтяжок, оскільки кожен колір друкується окремо зі 100% заливкою та є криючим, тобто видно лише верхній колір. Трафаретний друк здійснюється на ручному та напівавтоматичному обладнанні з максимальним форматом листа 700х500 мм. Друкарня Принт Ком Юа використовує трафаретний друк для виготовлення візиток, наклейок, упаковок, листівок, паперових пакетів та іншої поліграфії.
Якщо вам потрібний Трафаретний Друк Київ, звертайтеся до нашої друкарні і ми із задоволенням вам допоможемо. наклейок великих розмірів на плівці; картин на полотні; банерів та іншого. Наша друкарня пропонує якісний широкоформатний друк на обладнанні марки Flora Lj320 з шириною запечатки до 3,2 м. Інтер'єрний широкоформатний друк здійснюється на обладнанні Roland Versa EXPRESS з


Види постдруку

Ламинацiя

Ламинацiя

Ламінація – це один із видів захисного покриття поліграфічної продукції, що полягає у нанесенні шару плівки на поверхню продукції. Існує два способи ламінації: холодна та гаряча. Плівка для ламінації може бути глянсова, матова, з фактурою і навіть оксамитова. Зазвичай плівка має товщину 25-28 мкм, але є і щільніше від 75 мкм, так звана конвертна ламінація. Ламінація використовується для захисту поліграфії від механічної дії (стирання) та прямого попадання вологи. Зазвичай покривають ламінацією папки, обкладинки каталогів та журналів, паперові пакети та ін. поліграфію, яка призначена для тривалої та активної експлуатації.

Увага! При темних плашкових або фонових запечатках на глянсовій плівці добре видно відбитки пальців, а на матовій – подряпини.


Висікання/бiговка

Висікання/бiговка

Висікання поліграфічної продукції – невід'ємний виробничий процес при виготовленні упаковки, етикетки, наклейок, воблерів та інших паперових, картонних та пластикових виробів. Висікання поліграфії – це процес відокремлення (відсікання) зайвого матеріалу від заготівлі, з метою надання їй кінцевої форми. Висікання Поліграфії Київ здійснюється на спеціалізованому обладнанні за допомогою так званих штанц-форм. Штанц-форми (штампи) для висікання є фанерною дошкою з прорізами під висічні ножі, прорізаними в ній лазером з високою точністю. Штамп вставляється у висічний прес і під тиском понад 1 т на см2 натискає на лист матеріалу. Таким чином висічний ніж із дуже гострою ріжучою кромкою прорізає (просікає) матеріал. Наша друкарня надає Послуги Висічення, як при комплексному виробництві, так і як окрему послугу. За вартістю Висічки звертайтесь до наших менеджерів.


Бiговка

Бiговка

Біговка – процес видавлювання ліній вигину на паперах та картонах. Необхідний спрощення згинання матеріалу вздовж конкретно спрямованої лінії, без заломів і деформацій виробів. За своїм принципом Процес Біговки Поліграфії схожий на висікання, якщо здійснюється на пресах тигельних. У такому разі на штампі використовуються бігувальні ножі замість висічних, які не мають ріжучої кромки. Але існує низка обладнання, на якому бігівка Поліграфії здійснюється без штампу. Це вигідніше та зручніше тільки на дрібних тиражах.
Висікання та Біговка Поліграфії Київ може здійснюватися одночасно. В даному випадку, на штанц-формі встановлюються два типи ножів - бігувальні та висічні.


Перфорацiя

Перфорацiя

Існує ще й третій тип ножів – перфораційні. Ці ножі дозволяють робити прорізи у матеріалі певного розміру з певним кроком. Таким чином, Перфорація Поліграфії Київ не розрізає виріб, а лише сприяє швидкому відділенню елементів по лінії перфорації в готовому виробі. Цей ефект часто використовується при виготовленні відривних корінців квитків, карток та ін.


Конгрев

Конгрев

Конгрев – процес видавлювання матеріалу за певною формою, заданою спеціальним кліше. Конгревне тиснення використовується як елемент декорування. Висота конгрева складає мікрони, але візуально створює гарний ефект. Наша друкарня може робити Конгрев На Папері та Картоні.


Вимоги до макетів

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ФАЙЛІВ:
Не використовуйте у назві файлів російських букв.
Колірна модель CMYK, Grayscale, Pantone.

Навиліт (під обріз) – не менше 2 мм.
Елементи дизайну повинні бути від краю
вироби (всередину) від 3 мм.

Ми приймаємо до друку лише такі формати файлів:
Растрова графіка: *.tif
Векторна графіка: *.eps, *.pdf, *.cdr

З будь-яких програм верстки (Quark, InDesign), зберігати тільки *.PDF
1 сторінка – 1 файл.

Розмір документа повинен дорівнювати готовому розміру виробу
(Обрізний формат) + поля під обріз (навиліт).
Роздільна здатність: не менше 300 dpi.

Сума всіх фарб у заливці має перевищувати 250%. Тобто. плашок типу С:80-М:90-Y:100-K:50 не повинно бути. Така плашка, швидше за все, "перетиснеться" (віддрукується на зворотному боці аркуша, що лежить зверху)

Шари злиті. Шрифти у векторних файлах необхідно конвертувати у криві, у шрифтах не допускається чорний композитний колір, що складається із 4 компонентів кольору. Чорний текст повинен мати C:0-M:0-Y:0-K:100.

Мінімальна товщина ліній 0,25 pt.

Необхідно видалити всі шляхи та зайві канали, якщо вони не потрібні.
Всі елементи в СМYК, Grayscale або Bitmap.
При виборі кольорів не варто довіряти зображенню монітора. Не варто також орієнтуватися на відбиток, отриманий на принтері.

Ефекти (векторні градієнти та прозорість) відтраструвати (Rasterize/Convert to bitmap).

Один файл повинен містити один виріб!! Якщо у Вас продукція має обличчя та оборот – потрібно готувати два файли.

Верстка (*.qxd, *.qxp) або в офісних програмах НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ!

Дизайн

Якість та зовнішній вигляд поліграфічної продукції залежить не тільки від професіоналізму друкарні, а й від правильно підготовленого макета, а також візуально гарної подачі наповнення. У Вас є ідея, але Ви не знаєте, як її реалізувати? Бажаєте, щоб Ваша поліграфія була унікальною і при цьому відповідала іміджу Вашої компанії, максимально вигідно наголосивши на унікальності Вашого продукту? Наші креативні дизайнери допоможуть створити макет, який відповідатиме Вашим естетичним побажанням та технічним вимогам друкарні, а доопрацювати та відкоригувати наданий Вами макет зможе технічний дизайнер.

Доопрацювання або розробку макетів без виробництва продукції НЕ РОБИМО!

Прайс на розробку макетів

Пакет "Простіше простого!" – від 200 грн.
Технічний дизайн за чітким технічним завданням.
Суть пакета. У Вас уже все є: готова ідея, набраний текст, назва шрифтів, картинки та позитивний настрій. Дизайнер легким рухом руки перетворює все це на дивовижний макет. Орієнтовний термін розробки макету складає 1 – 2 дні. У вартість пакета входить розробка одного варіанту і до двох правок!

Пакет "Трішки креативу!" – від 500 грн.
Колективна робота у тандемі дизайнер-замовник.
Суть пакета. У Вас є ідея, логотип та набраний текст. Дизайнеру залишається лише додати родзинку та втілити в життя Вашу найпотаємнішу мрію – створити макет мрії, який вже Вам сниться ночами. Буквально 2 – 4 дні і можна сміливо відзначати ще одне успішно вирішене завдання. У вартість пакета входить розробка двох варіантів та до трьох правок по одному з них!

Пакет «Олл інклюзів!» – від 1500 грн.
Розробка із нуля.
Суть пакета. У Вас немає нічого. Ні логотипу, ні тексту, ні тим більше бренд-бука. Ні-чого, крім невиразного уявлення концепції та бажання отримати супер-макет. Колективно настроївшись на світові потоки геніальних ідей, дизайнер та його муза створять шедевр світового масштабу, який змусить Ваших конкурентів кусати лікті від безвиході. На це, звісно, ​​знадобиться час. Поспішати генія не можна! Тому орієнтовний термін розробки прототипу від 4-х днів. У вартість пакета входить розробка трьох варіантів та до трьох правок по одному з них!

Прайс на доопрацювання макетів

Пакет "Вже готовий!" – від 100 грн.
Суть пакета. Ви вже маєте електронний макет, але в ньому потрібно зробити невеликі правочки, зовсім маленькі.

Пакет «Треба попрацювати!» – від 300 грн.
Суть пакета. Ви вже маєте макет, але роботи там – не початий край. Та ще й додати щось потрібно, чого, як завжди, ні в кого немає, крім нашого дизайнера – крихту таланту та вишуканого смаку!

Доопрацювання макетів здійснюється за умови, що Ваші макети можна редагувати!

Інші проекти компанії: pakety.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

Час завантаження сторінки: 0,0287 s