Календарі Квартальні Під замовлення


Параметри виробу: Шапка (постер) – формат 297х210 мм, картон односторонньої крейди щільністю 270 г/м2, односторонній повнокольоровий друк, одностороння глянсова ламінація, встановлення люверсу. Підкладка(ки) з одним рекламним полем – картон одностороннього крейдування щільністю 270 г/м2, односторонній повнокольоровий друк, одностороння глянсова ламінація. Календарна сітка – стандартна двоколірна, папір крейдований щільністю 90 г/м2. Складання на металеву пружину 6 мм, бігунок з віконцем.

Кількість пружин Тираж виробів
50 100 200 300 500 1000
1 0 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 0

 

Ціни вказані у грн. з урахуванням ПДВ.
Мінімальна вартість замовлення – 300 грн.
Розробка або підготовка макетів до друку не входить.
Доставка по Києву або до перевізника - Безкоштовна!

Квартальний Календар Київ – незамінний помічник для будь-якого бухгалтера.
Квартальні Календарі Київ складаються з шапки-постеру, підкладки та календарної сітки. Наша друкарня використовує при Виробництві Квартальних Календарів, як шапку та підкладку, картон понад 270 г/м2. Якщо використовувати тонший матеріал, то згодом, під впливом перепаду вологості та температури повітря у приміщенні, він почне деформуватися. В ідеалі використовувати як шапку і підкладки Квартального Календаря кашірований палітурний картон. Тоді Квартальний Календар буде рівним цілий рік, але це задоволення не з дешевих.
Календарна Сітка для квартального календаря буває двох типів - ексклюзивна або брендована, і стандартна, без будь-якої характерної графіки та символіки. Використання стандартної календарної сітки, для виробництва Квартальних Календарів Київ, дозволяє здешевити їх вартість. За те з індивідуальною сіткою Квартальні Календарі Друк виглядають багатшими та соліднішими. Сітка до основи кріпиться на металеву пружину або ж на скотч. Квартальні Календарі Київ бувають кількох видів: Квартальні Календарі На Пружині без рекламного поля або з рекламним полем; Квартальні Календарі На Трьох Пружинах з одним або трьома рекламними полями та ін. Друк Квартальних Календарів Київ підбирається індивідуально під технічні параметри Квартального Календаря, тираж та побажання замовника. Квартальний календар завжди вішається на стіну. Для цього в шапці Квартального Календаря пробивається отвір та встановлюється металевий люверс, який зміцнює отвір. Відмінною особливістю Квартального Календаря від інших видів Календарів є бігунок з віконцем, що завжди виділяє поточну дату. Це дозволяє користувачеві швидше орієнтуватися днями на календарній сітці. Якщо ви хочете Замовити Квартальні Календарі Київ, звертайтесь до нашої друкарні та ми з радістю вам допоможемо!

ПРИКЛАДИ РОБІТ


  • Работа 2
  • Работа 3
  • работа 4
  • Работа 5
  • Работа 6
  • Работа 7

Інші проекти компанії: pakety.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

Час завантаження сторінки: 0,0285 s