ДРУК ГАЗЕТ КИЇВ

Газети – це різновид так званої періодики. Тобто, цей вид поліграфії не виробляється разово, а випускається з певною періодичністю. Газет великими тиражами реалізується на рольових машинах. Наша ж друкарня пропонує Листовий Офсетний Друк Газет та Цифровий Друк Газет малими та середніми тиражами. Малими тиражами, наприклад, найчастіше замовляють Корпоративні Газети та Шкільні Газети. Для друку Газет прийнято використовувати спеціальний газетний папір близько 45 г/м2 високої пухлості та з низькою білизною. Але також часто замовляють Друк Газет Київ на офсетному папері та Друк Газет на крейдованому папері низьких щільностей. Друк Газет Недорого може бути повнокольоровим, чорно-білим або комбінованим. Газети На Мелованому Папері завжди виглядатимуть яскравіше і виграшніше, порівняно з Газетами, надрукованими на інших матеріалах.
У всіх випадках, Газети є джерелом найсвіжіших і найцікавіших новин, і є доступним інформаційним передавачем для суспільства або, якщо Газети тематичні, для конкретної категорії читачів, тому можуть бути застосовані на різноманітних виставках, форумах, конференціях, ярмарках та інших масових заходах.
Якщо вам потрібний Цифровий Друк Газет або Офсетний Друк Газет, звертайтесь до нашої друкарні і ми із задоволенням вам допоможемо!

ПРИКЛАДИ РОБІТ


  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Інші проекти компанії: pakety.com.ua   konverty.com.ua   bloknoty.com.ua   kalendari.com.ua

Час завантаження сторінки: 0,0286 s